O Nas - ida-octopus

Przejdź do treści

Menu główne:

O klubie

Doświadczenie w nurkowaniu zdobywaliśmy przeprowadzając szkolenia na wszystkie stopnie płetwonurka w takich organizacjach i klubach jak:
klub płetwonurków LOK w Tarnobrzegu "NEKTON"; klub płetwonurków LOK w Radomiu "KONGER"; komenda wojewódzka PSP w Tarnobrzegu; komenda wojewódzka PSP w Lublinie; Sekcja Ratownictwa Wodnego przy OSP w Lublinie; klub płetwonurków PTTK "ALBI" w Krośnie; klub płetwonurków LOK w Stalowej Woli "FROGMEN".
Prowadziliśmy szkolenie w Centralnym Kursie na I-wszy stopień płetwonurka, który odbywał się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Płetwonurków PSP w Bornym Sulinowie, organizowanym przez Sekcję Ratownictwa Wodnego przy OSP w Lublinie.

Szkolimy zgodnie z międzynarodowymi standardami IDF - International Diving Federation Organizujemy wyjazdy nurkowe w Polsce i na świecie. Naszą specjalizacją jest organizowanie wyjazdów nurkowych stacjonarnych oraz safari po Morzu Czerwonym w Egipcie.


.

Oferta nasza daje Państwu możliwość aktywnego wypoczynku. Umożliwiamy Państwu uprawianie turystyki nurkowej, stawiania pierwszych kroków i podnoszenia własnych kwalifikacji nurkowych, począwszy od stopni dziecięcych tzw. FLIPER aż do stopni INSTRUKTORSKICH. W naszym klubie są instruktorzy następujących federacji nurkowych:


CEDIP POLSKA

CEDIP- european committee of professional diving instructors

IDA - INTERNATION DIVING ASSOCIATION

PZPn - POLSKI ZWIĄZEK PŁETWONURKOWANIA

CMAS - CONFÉDÉRATION MONDIALE DES ACTIVITÉS SUBAQUATIQUES

Są to bardzo doświadczeni instruktorzy, którzy szkolą i współpracują ze Strażą Pożarną oraz Wojskiem Polski
m, posiadają najwyższe uprawnienia zawodowe. Instruktorzy cały czas doszkalają się na sympozjach, szkoleniach i kursach doszkalających przekazując swoją wiedzę i doświadczenie nurkom z naszego klubu. Dzięki temu instruktorzy są na bieżąco z np. nowościami nurkowymi.

Jako jeden z nielicznych Klubów Nurkowych w Polsce prowadzimy szkolenia indywidualne i rodzinne. Szkolimy płetwonurków na stopnie podstawowe oraz podnosimy umiejętności tym bardziej doświadczonym.

Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w nurkowanie. Zapewniamy bezpieczeństwo, fachową kadrę instruktorską oraz szkolenie w miłej, bezstresowej atmosferze.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego