5MM ULTRAWARMTH HOOD - IDA-OCTOPUS

Przejdź do treści
5MM ULTRAWARMTH HOOD
Doskonały dodatek do mokrego skafandra, przeznaczony do nurkowania w zimnych wodach. W kapturze została wykorzystana technologia Omnired®, która pozwala na zmniejszanie utraty ciepła i zachowanie większego komfortu cieplnego. Dzięki czemu można nurkować dłużej.
CENA:
375,00 zł
DOSTĘPNE KOLORY:
- Czarny
ROZMIARY:
XS S M L XL 2XL
Opis
materiał zewnętrzny – ELASTEK,
materiał wewnętrzny: Omnired®
uszczelnienie ELASTEK/GLIDESKIN-IN doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy i szyi
długi kłonierz na szyji  daje idealne połączenie z mokrym skafandrem
otwór wentylacyjny „BARE GEN2” umożliwia odprowadzanie powietrza uwięzionego w kapturze, nie pozwalając na przenikanie wody do wewnątrz
podkładka na pasek maski z tyłu kaptura utrzymuje pasek maski na swoim miejscu
podwójnie klejone ślepe szwy „SECURELOCK” zapewniają lepszą izolację i redukują przedostawanie się wody

CO SPRAWIA, ŻE TECHNOLOGIA OMNIRED ™ JEST TAK NIEZWYKŁA?
Czy wiesz, że kiedy ciepło ucieka z organizmu grozi Ci utrata ponad 60 procent energii, która chroni Twój organizm przed wychłodzeniem? Firma BARE zrozumiała ten problem… i stworzyła rozwiązanie. OMNIRED ™ wykorzystuje 13 termo-reaktywnych minerałów osadzonych w tkaninie skafandrów mokrych, Exowear i akcesoriach neoprenowych. Minerały przekształcają emitowane ciepło organizmu w energię cieplną i odbijają je z powrotem do ciała, dzięki czemu Twój organizm może utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie. W surowych testach naukowych udowodniono, że proces ten jest bardziej efektywny niż podobne technologie. OMNIRED ™ został przetestowany w laboratorium i udowodniono, że zapewnia najlepszą ochronę termiczną dostępną w branży nurkowej.

CHARAKTERYSTYKA OMNIRED ™
Hydrofobowy o właściwościach szybkoschnących
Przeciwdrobnoustrojowy dla ochrony przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami
Udowodniono, że zapewnia lepszą ochronę termiczną niż podobna technologia.
Dostępny w różnych kolorach w postaci kombinezonów, odzieży funkcjonalnej, warstw podstawowych i dodatków
Lepsze krążenie - OMNIRED ™ zwiększa przepływ krwi do tkanek organizmu, podnosząc poziom tlenu, podwyższając temperaturę i poprawiając wytrzymałość.

Więcej ciepła - Ustaw termostat tak, jak lubisz. Układ krążenia jest również regulatorem ogrzewania i chłodzenia organizmu. Optymalizując przepływ krwi, technologia OMNIRED ™ ułatwia organizmowi utrzymanie idealnej temperatury, pozwalając Ci unikać wychłodzenia i nurkować dłużej.
IDA-OCTOPUS
by Paweł Skubisz
Wróć do spisu treści