Stowarzyszenie - IDA-OCTOPUS

Przejdź do treści
Stowarzyszenie 


Celami naszego Stowarzyszenia jest inicjowanie, wspieranie i organizowanie działalności nurkowej. Zajmujemy się również turystyką, techniką, oraz specjalizacją nurkową wraz ze sportami wodnymi. Główna inicjatywa jest na rzecz dzieci jak i młodzieży, jednak staramy się przy tym nie pomijać osób dorosłych czy nawet w podeszłym wieku.

Nasi najlepsi zajmują się również współpracą z wieloma firmami, osobami oraz organizacjami, które również działają na rzecz dobra Jeziora Tarnobrzeskiego i sportów wodnych. Zlecają również takie inicjatywy jak szkolenia, zajęcia nurkowe, sportowe, organizowanie wspólnych imprez, spotkań czy kongresów poświęconych działalności stowarzyszenia.

Wszechstronnie wspieramy inicjatywy związane z nurkowaniem jak i ochronę środowiska. Po przez współpracę z samorządem miasta Tarnobrzeg staramy się dbac o ochronę środowiska na terenie Jeziora. Skupiamy się również na propagowaniu Jeziora Tarnobrzeskiego na terenie kraju jak i za granicą. Stawiamy na proekologiczne zachowania nad Jeziorem Tarnobrzeskim dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zależy nam aby nowi uczestnicy jak i członkowie stowarzyszenia stale pamiętali o bezpiecznym i odpowiedzialnym nurkowaniu nie zapominając przy tym najważniejszych zasad bezpieczeństwa panujących nad wodą.

Aby zrealizować nasze cele i wcielić je w życie staramy się dotrzeć do coraz to większej grupy ludzi. Ułatwia nam to między innymi: Organizowanie szkoleń, seminariów, warszatatów, sympozjów, wykładów, spotkań, zajęc integracyjncyh, techniczych, szkoleniowych i filmowych oraz imprez okolicznościowych. Dużym atutem naszego stowrzyszenia jest to, że każde z wydarzeń może odbywać się na terenie całej polski lub za granicą. Kolejnym atutem jest również to, że nasza kadra składa się z wybitnych Instruktorów nurkowych sumiennie realizujących się w swojej pasji dzięki czemu z dumą możemy przynać, że mamy najlepszą ekipę. Kadra składa się również z wybitnych fotografów czy ratwoników medycznych, którzy zapewniają relację z podróży i wydarzeń jak i bezpieczeństwo.

Każde z wydarzeń jest dla nas bardzo ważne, i podchodzimy do nich z pełnym profesjonalizmem, tak aby każdy klient był zadowolony. Stowarzyszenie jako działalność jest promowana przez wydawanie książek, czasopisma, broszury a ponad to możecie również znaleźć nas na Facebook’u, Instagramie a nawet WhatsUp’ie. Staramy się iść z czasem tak aby każdy był w stanie do nas dotrzeć i dowiedzieć się, kim jestesmy oraz czym się zajmujemy.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki kontakt.
Kontakt do Stowarzyszenia
Mariusz: 608 510 787
Andrzej: 503 544 585

Składka członkowska: 150 zł/rok
Wpisowe: 500 zł (dla nowych członków)
Nr konta: 82 1140 2004 0000 3502 8236 7097

IDA-OCTOPUS
by Paweł Skubisz
Wróć do spisu treści