O nas - IDA-OCTOPUS

Przejdź do treści
O klubie
Doświadczenie w nurkowaniu zdobywaliśmy przeprowadzając szkolenia na wszystkie stopnie płetwonurka w takich organizacjach i klubach jak:

klub płetwonurków LOK w Tarnobrzegu "NEKTON"; klub płetwonurków LOK w Radomiu "KONGER"; komenda wojewódzka PSP w Tarnobrzegu; komenda wojewódzka PSP w Lublinie; Sekcja Ratownictwa Wodnego przy OSP w Lublinie; klub płetwonurków PTTK "ALBI" w Krośnie; klub płetwonurków LOK w Stalowej Woli "FROGMEN".

Prowadziliśmy szkolenie w Centralnym Kursie na I-wszy stopień płetwonurka, który odbywał się w Centralnym Ośrodku Szkolenia Płetwonurków PSP w Bornym Sulinowie, organizowanym przez Sekcję Ratownictwa Wodnego przy OSP w Lublinie.

Szkolimy zgodnie z międzynarodowymi standardami IDF - International Diving Federation Organizujemy wyjazdy nurkowe w Polsce i na świecie. Naszą specjalizacją jest organizowanie wyjazdów nurkowych stacjonarnych oraz safari po Morzu Czerwonym w Egipcie.
Oferta nasza daje Państwu możliwość aktywnego wypoczynku. Umożliwiamy Państwu uprawianie turystyki nurkowej, stawiania pierwszych kroków i podnoszenia własnych kwalifikacji nurkowych, począwszy od stopni dziecięcych tzw. FLIPER aż do stopni INSTRUKTORSKICH. W naszym klubie są instruktorzy następujących federacji nurkowych:

- IDF - International Diving Federation
- CEDIP POLSKA
- CEDIP - European Committee of Professional Diving Instructors
- IDA - International Diving Association
- PZPn - Polski Związek Płetwonurkowania
- CMAS - CONFÉDÉRATION MONDIALE DES ACTIVITÉS SUBAQUATIQUES
Nasza ekipa
Arkadiusz Wydro

DIVING INSTRUCTOR CEDIP/SPIN

SPECJALTY INSTRUCTOR:
OFA - Oxygen First Aid
BLS - Basic Life Support
Mariusz Wydro

Master Diver Instructor IDF
TRAINER INSTRUCTOR TI CEDIP (TI***)
INSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA PZPn/CMAS M**
INSTRUKTOR PŁETWONURKOWANIA IDA/CMAS M** 0588
KIEROWNIK PRAC PODWODNYCH MSWIA
IANTD NORMOXIC TIMIX DIVER

SPECJALTY INSTRUCTOR:
Search&Recovery, Deep Diving, Night Diving,
Wreck Diver, Ice Diving, Nitrox,
Basic Life Support, Dry Suits, Drift Diving,
Underwater Navigation, Basic Life Support,
Dive Guide, Oxygen Provider
Tomasz Solarski

DIVEMASTER, Technik sprzętowy
Są to bardzo doświadczeni instruktorzy, którzy szkolą i współpracują ze Strażą Pożarną oraz Wojskiem Polskim, posiadają najwyższe uprawnienia zawodowe. Instruktorzy cały czas doszkalają się na sympozjach, szkoleniach i kursach doszkalających przekazując swoją wiedzę i doświadczenie nurkom z naszego klubu. Dzięki temu instruktorzy są na bieżąco z np. nowościami nurkowymi.


Jako jeden z nielicznych Klubów Nurkowych w Polsce prowadzimy szkolenia indywidualne i rodzinne. Szkolimy płetwonurków na stopnie podstawowe oraz podnosimy umiejętności tym bardziej doświadczonym.


Zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w nurkowanie. Zapewniamy bezpieczeństwo, fachową kadrę instruktorską oraz szkolenie w miłej, bezstresowej atmosferze.
IDA-OCTOPUS
by Paweł Skubisz
Wróć do spisu treści