Bluza Ultra Base Layer - IDA-OCTOPUS

Przejdź do treści
Bluza Ultra Base Layer
Bielizna Bare Ultrawarmth wykorzystująca technologię Omnired® – określoną przez FDA jako odzyskujący ciepło wyrób medyczny. Ultrawarmth szczelnie chroni przed utratą ciepła i tworzy ochronną barierę cieplną tak, aby jak najdłużej utrzymać ciepłotę ciała nurków nawet podczas najdłuższych nurkowań w zimnych wodach.  Rozciągliwy, przepuszczający powietrze materiał odprowadza wilgoć z dala od ciała i tworzy suchą strefę przy skórze, a następnie rozprowadza wilgoć po całej powierzchni zewnętrznej bielizny umożliwiając szybkie jej odparowanie.
CENA:
750,00 zł
DOSTĘPNE KOLORY:
- Czarny
ROZMIARY:
S M ML L XL 2XL 3XL
Opis
Rozciągliwy materiał o gramaturze 230g Omnired® Infrared posiada gładką warstwę zewnętrzną ułatwiającą wkładanie kombinezonu, oraz  wewnętrzną warstwę z czesanego polaru doskonale utrzymującą ciepło i odprowadzającą wilgoć na zewnątrz ocieplacza
Redukuje nieprzyjemny zapach dzięki zastosowaniu „Microban”.
Posiada szybkoschnące właściwości po odwróceniu na lewą stronę i kiedy kombinezon jest wietrzony lub zdjęty.
Wysoki współczynnik zatrzymywania ciepła przy niewielkim ciężarze i przepuszczalność powietrza niezbędne podczas nurkowania.
Płaskie szwy minimalizujące otarcia.
Rozmiary bluzy i spodni można dowolnie dobierać dla idealnego dopasowania
Niskie podcięcie pod szyją typu pulower ułatwia i nie koliduje z zapięciem suchego skafandra
Pętla na kciuk pomocna przy wkładaniu


CO SPRAWIA, ŻE TECHNOLOGIA OMNIRED ™ JEST TAK NIEZWYKŁA?
Czy wiesz, że kiedy ciepło ucieka z organizmu grozi Ci utrata ponad 60 procent energii, która chroni Twój organizm przed wychłodzeniem? Firma BARE zrozumiała ten problem… i stworzyła rozwiązanie. OMNIRED ™ wykorzystuje 13 termo-reaktywnych minerałów osadzonych w tkaninie skafandrów mokrych, Exowear i akcesoriach neoprenowych. Minerały przekształcają emitowane ciepło organizmu w energię cieplną i odbijają je z powrotem do ciała, dzięki czemu Twój organizm może utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie. W surowych testach naukowych udowodniono, że proces ten jest bardziej efektywny niż podobne technologie. OMNIRED ™ został przetestowany w laboratorium i udowodniono, że zapewnia najlepszą ochronę termiczną dostępną w branży nurkowej.

CHARAKTERYSTYKA OMNIRED ™
Hydrofobowy o właściwościach szybkoschnących
Przeciwdrobnoustrojowy dla ochrony przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami
Udowodniono, że zapewnia lepszą ochronę termiczną niż podobna technologia.
Dostępny w różnych kolorach w postaci kombinezonów, odzieży funkcjonalnej, warstw podstawowych i dodatków
Lepsze krążenie - OMNIRED ™ zwiększa przepływ krwi do tkanek organizmu, podnosząc poziom tlenu, podwyższając temperaturę i poprawiając wytrzymałość.

Więcej ciepła - Ustaw termostat tak, jak lubisz. Układ krążenia jest również regulatorem ogrzewania i chłodzenia organizmu. Optymalizując przepływ krwi, technologia OMNIRED ™ ułatwia organizmowi utrzymanie idealnej temperatury, pozwalając Ci unikać wychłodzenia i nurkować dłużej.
IDA-OCTOPUS
by Paweł Skubisz
Wróć do spisu treści