SEEKER REEL 60m - IDA-OCTOPUS

Przejdź do treści
SEEKER REEL 60m
Niezawodny kołowrotek jest koniecznością bez względu na to, czy odkrywasz dziewiczą jaskinię, czy odkrywasz głęboki wrak statku. Kołowrotek musi być nie tylko niezawodny, ale także solidny i łatwy w użytkowaniu. Nasz nowy kołowrotek posiada linkę o długości 60m, łączy w sobie prostotę z trwałością dzięki czemu możesz kontynuować Swoje najgłębsze poszukiwania bez obawy o wydajność. Aby zapobiec pęknięciu lub złamaniu uchwyty są obrabiane twardym anodowanym aluminium 6061-T6. Szpule są wykonane z wytrzymałego materiału” Delrin®”, który nigdy się nie odkształca nawet pod pełnym obciążeniem.   
CENA:
795,00 zł
DOSTĘPNE KOLORY:
- Czarny
Opis
UCHWYT
Uchwyty w kołowrotkach  muszą wytrzymać nadepnięcie lub upuszczenie. Kołowrotek Hollis jest wykonany z twardego anodowanego aluminium 6061-T6, które zapobiega pęknięciu lub połamaniu. Jest tak zaprojektowany, aby zapewnić łatwą obsługę podczas użycia w rękawicach do suchego skafandra w ciepłej lub zimnej wodzie. Dzięki bocznemu uchwytowi zaprojektowanemu do obsługi lewą lub prawą ręką z łatwością można użyć kołowrotek podczas zwijania  lub rozwijania  linki.

POMARAŃCZOWA LINKA
Biała linia jest trudna do zobaczenia i zlokalizowania w wodzie. W kołowrotku Hollis użyliśmy wysokiej jakości, jasno pomarańczowej linki, którą łatwo zobaczysz nawet w najgorszych warunkach pod wodą. Pomarańczowa pleciona linka charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na skręcanie lub załamywanie.

Specyfikacja techniczna:
szpula jest wykonana z wytrzymałego materiału” Delrin®”, który nigdy nie odkształca się nawet pod pełnym obciążeniem
lekki uchwyt wykonany z trwałego anodowanego aluminium 6061-T6
jasna pomarańczowa, nylonowa, plecionka #24 zapewniająca dobrą widoczność w każdych warunkach
uchwyt boczny ułatwia obsługę prawą lub lewą ręką
łatwa zmiana rąk podczas układania liny lub rozwijania
długość linki 60m
regulowana śruba blokująca ze stali nierdzewnej
gumowy ogranicznik zapobiegający cofnięciu się blokady gwarantujący precyzyjną regulację
zaokrąglone, oszlifowane krawędzie na rączce i szpulce
karabińczyk
wszystkie części zaprojektowane z zachowaniem najwyższych standardów w celu wyeliminowania blokowania linii podczas wypuszczania lub zwijania.
IDA-OCTOPUS
by Paweł Skubisz
Wróć do spisu treści