Zeagle Onyx II - IDA-OCTOPUS

Przejdź do treści
Zeagle Onyx II
Wysoce funkcjonalny automat do zimnych wód, zapewniający łatwość oddychania. Onyx II to poszerzona o suchą komorę wersja automatu Onyx, wybranego w 2011 przez testerów ScubaLab. Onyx II oferuje ten sam atrakcyjny wygląd i niezrównaną funkcjonalność co automat Onyx, ale dodatkowo jest przeznaczony dla osób nurkujących w zimniejszych wodach.
CENA:
2 350,00 zł
DOSTĘPNE KOLORY:
- Czarny

Opis
Wewnętrzna struktura umożliwia bezpośredni przepływ powietrza przez pierwszy stopień, zmniejszając turbulencje i zapewniając tym samym niezrównaną łatwość oddychania. Nasze precyzyjne, stożkowe zawory wysokiego ciśnienia oferują dużo większą niezawodność i mają dłuższą żywotność niż tradycyjne konstrukcje, zapewniając jednocześnie lepszą reakcję i wydatek przy każdym tempie oddychania. Oplatany wąż średniociśnieniowy LP zapewnia duży przepływ i jest wysoce odporny na ścieranie, nie tracąc przy tym na elastyczności. Kompaktowy zawór wydechowy, zaawansowane, czarno-satynowe chromowane wykończenia i lekka konstrukcja sprawiają, że Onyx II może pochwalić się nienagannym wyglądem. Anodyzowany aluminiowy radiator na drugim stopniu razem z zewnętrzną membraną na pierwszym stopniu zapewniają lepszą funkcjonalność automatu w zimnej wodzie.

Praca oddechowa przy wysokim* zapotrzebowaniu 0,95 J/litr *głębokość 60 m, ciśnienie wlotowe 750 psi (50 bar), 62,5 RMV (litrowo-minutowa pojemność oddechowa)

Tak jak wszystkie automaty Zeagle, Onyx II jest fabrycznie przystosowany do nurkowania z nitroksem do 40% O2.

I stopień Onyx II DIN
Wyposażony w suchą komorę CWD
Odciążony
5 portów LP
2 porty HP
Idealny do nurkowań w zimnych wodach
Lekki

II stopień
Zawór współbieżny
Odciążony
Dźwignia Venturiego, przełącznik „dive”/„predive”
Indywidualna regulacja oporu oddechowego
Nowy kompaktowy profil
Długość oplatanego węża: 76 cm
Gwarancja
Wymagany przegląd/serwis co 2 lata
IDA-OCTOPUS
by Paweł Skubisz
Wróć do spisu treści